Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Ваша безпека

Image
Одним з найважливіших аспектів безпеки на прийомі у стоматолога є чистота та стерильність.


Під час інкубаційного періоду багатьох хвороб, кров і слина людини стають інфікованими. Через те що багато інфекційних захворювань розвивається без явних клінічних симптомів, люди нерідко навіть не підозрюють, що в їхній крові і слині є збудники хвороб. До того ж пацієнти (наприклад, хворі на туберкульоз або сифіліс, ВІЛ-інфіковані) часто приховують свою хворобу. У зв’язку з цим у кабінеті стоматолога пацієнт, що здається здоровим, так само як і заражений хворий, стають джерелом інфекції.
Джерелом інфекції може бути також персонал стоматологічного закладу. Це пов’язано з тим, що будь-яка людина може переносити інфекційні захворювання в легкій або хронічній формах і бути носієм тих самих інфекцій. Отже, інфекції в стоматологічних відділеннях і кабінетах передаються через повітря, руки лікаря, інструменти, дистильовану воду, пил, апаратуру, устаткування, предмети, інвентар.

 

Інфікування в стоматології може відбуватися контактним, імплантаційним та повітряно-крапельним шляхами. Головним чином інфікування пацієнтів збудниками внутрішньо-лікарняної інфекції, зокрема, вірусними гепатитами, СНІДом, COVID-19 тощо, відбувається внаслідок недостатньо простерилізованого інструментарію. Практично весь інструментарій, що застосовується у стоматології, контактує зі слизовою оболонкою або проникає в неї. У зв’язку з цим інфікування пацієнта може статися при проведенні як лікувальних, так і діагностичних маніпуляцій.

 

В нашій клініці стоматологічний інструментарій, який у процесі експлуатації контактує з рановою поверхнею, кров’ю, ін’єкційними препаратами, шкірою, а також слизовими оболонками пацієнта і може спричинити їх пошкодження, підлягає знезараженню, що включає три послідовних процеси: дезінфекцію, перед-стерилізаційну обробку та стерилізацію.
Image


Дезінфекція
– це протирання використаного інструментарію та поверхонь розчинами антисептиків, для швидкого очищення їх від біологічних рідин та інфекцій.
Image

Перед-стерилізаційна обробка
– очищення медичних інструментів чи інших виробів від органічних забруднень, шляхом повного занурення у воду з розчиненим у ній дезінфекційнім засобом на 60 хвилин, з подальшим промиванням під проточною водою та висушуванням.
Стерилізація – здійснюється за допомогою парового стерилізатора (автоклава класу B) з насиченою водяною парою при надлишковому тиску 0,2 МПа і температурі 132 °С, при повному видаленню повітря зі стерилізаційної камери і об’єктів що обробляються протягом 45 хв.
На кожного пацієнта у нас стерильні накінечники, пустера, бори та набір інструментів. Одноразові рукавички, голки та шприци. Стерильні інструменти зберігаються в шафах з ультрафіолетовим світлом. Обов’язкове щодення прибирання та щотижневе генеральне прибирання усієї клініки.

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.