Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Лікування кореневих каналів

Image
Несвоєчасне виявлення та лікування карієсу призводить до болісних відчуттів та ускладнень. Ендодонтичне лікування спрямоване на зупинення та усунення інфекційного процесу задля збереження зуба. Ендодонтично якісно проліковані кореневі канали можливо порівняти з фундаментом, що міцно тримає весь будинок, надає йому надійності.

Ми приділяється велика увага цьому етапу лікування з дотриманням сучасних медичних протоколів, найновітніших матеріалів та обладнання.
Image
Щоб зменшити кількість бактерій та ліквідувати запалення в зубі важливо ретельно вичистити, механічно обробити, продезінфікувати канали з подальшим пломбуванням. Цей процес здійснюється під обов’язковим  контролем операційного мікроскопа (Karl Kaps або Scaner Calipso), адже тільки під значним, в декілька раз, збільшенням  можливо ретельно очистити, виявити додаткову або пропущену анатомію каналів чи  дістати фрагмент зламаного інструменту.
Image
Важливим етапом в роботі є проходження каналів, що здійснюється ендомотором (Dentsply X-Smart) з використанням різних сучасних  ротаційних систем інструментів, такі як ( Profile, Protaper, Soco…) та використання апекс-локатора , для контролю глибини роботи,  до самої верхівки кореня зуба.
Image
Не менш важливим процесом є подальше пломбування, що блокує залишкові бактерії з можливим ризиком їх подальшого розповсюдження та виникнення рецедиву запалення. Обтурація каналу здійснюється сілером на основі епоксидної смоли (AH plus Dentsply) та гутаперчевою масою, що термопластифікується наступними апаратами : (Woodpecker FI-P та інжектор Obtura Spartan).
Image
Image
Ендодонтичне лікування – процес досить клопітливий та може потребувати декількох візитів залежно від клінічної ситуації.

Ми цінуємо кожного пацієнта, тому для нас важливо створення максимально комфортних та безболісних умов, де пацієнт отримає не тільки висококваліфіковану допомогу, але лишиться задоволеним після безболісного, комфортного, релаксуючого проведеного часу в стоматологічному кріслі.

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.