Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Видалення зубів

Image
Найбільше почуття страху  як правило виникає перед процедурою видалення зуба. Ми часто боїмося болю та ускладнень.  І тим самим відтягуємо рішення назрілого питання. Що в свою чергу призводить до погіршення існуючої ситуації та більших ризиків, як в процесі операції, так і в післяопераційний період. Тому своєчасність є важливим аспектом для уникнення можливих ускладнень.
Image
Наступним важливим моментом є повноцінність знеболення. Сучасні місцеві анестики дають 100% знеболюючий ефект, тому процедура є абсолютно безболісною. На початку ми завжди перевіряємо ефективність заніміння, і тільки після повної відсутності больових відчуттів переходимо безпосередньо до видалення.

У складних випадках або фобіях у нас можливо провести видалення під седацією в медикаментозному сні.
Image
Наступне – це мінімальна травматизація оточуючих тканин. Цьому сприяє акуратна та вміла робота лікаря, а також сучасні нові інструменти  та за потреби використання п’єзотома (Piezotome Cube Acteon Satelec)
Після видалення проводиться гемостаз та накладання швів, даються рекомендації.

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.