Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Вініри

Image
Вініри – це керамічні або цирконієві реставрації (товщино. 0,3-1мм), які використовуються для заміщення дефекту твердих тканин зуба, корекції його форми та кольору.
Image
Першим етапом є планування. Що включає фотографування посмішки та зубів пацієнта, обговорення естетичних аспектів та погодження майбутнього кольору і форми реставрації, виготовлення тимчасових вінірів і їх корекція.
Image
Другим етапом є підготовка зубів, яка обов’язково здійснюється з використанням оптичного збільшення (операційного мікроскопа). Тому що робота лікаря повинна бути надзвичайно тонкою і точною (в межах десятих мм), що є не можливим неозброєним оком.
Image
Третій етап це зняття цифрового зліпка за допомогою 3D сканера. У нас це 3Shape Tios. По суті це оцифровування підготовленого зуба, сусідніх зубів та прикусу і відправлення файлу в зуботехнічну лабораторію.

Виготовлення постійної реставрації повинно відповідати параметрам які були погоджені на етапі діагностики. Робота має бути естетичною, точною і функціональною. Для цього зуботехнічна лабораторія володіє необхідним обладнанням, знаннями та досвідом.

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.