Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Відбілювання зубів

Image
Офісне відбілювання – це відбілювання зубів за допомогою спеціальної лампи. У нас це американська лампа beyond. Процедура займає близько години часу та передбачає 3 цикли по 14 хвилин. Після відбілювання рекомендована біла дієта протягом 2-х днів. І контрольний огляд з можливим довідбілюванням через 2 тижні. Ефект зберігається до 6 місяців.
Image
Для процедури використовується оригінальний гель з концентрацією перекису водню 35% та ізолюючий матеріал, які в комплексі з лампою системи beyond забезпечує прогнозований відбілюючий ефект та безпечність процедури. Гіперчутливість зубів практично відсутня, або повністю проходить через день-два. Процедуру безпечно можливо повторювати кожних 6 місяців.
Image
Домашнє відбілювання – це процедура відбілювання зубів в домашніх умовах за допомогою індивідуально виготовлених тонких прозорих кап, в яких є резервуар для вибілюючого гелю перекису карбаміду концентрацією 10-15%. Тривалість до 6 годин на добу до двох тижнів щоденного використання. Використовується як самостійна процедура або для підтримування ефекту після офісного відбілювання.

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.