Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Протезування

Image
Протезування зубів або непряма реставрація – це процедура заміщення дефекту твердих тканин зуба або дефекту зубного ряду штучною конструкцією виготовленою в зуботехнічній лабораторії.

Для цього ми використовуємо цирконієві та керамічні конструкції. Які є високоточними по приляганню до зуба, естетичними та міцними.
Image
На першому візиті пацієнта проводиться препарування зуба з обов’язковим використання оптичного збільшення операційного мікроскопа, що дає повний візуальний контроль точності препарування та очищення зуба від всіх патологічних тканин.
Image
Наступне це зняття точного зліпка. Ми використовуємо для цього 3D сканер 3shape Trios. По суті це цифрова копія підготовленого зуба ротової порожнини. І з цим файлом працює зубний технік програміст. Проводить віртуальне моделювання майбутньої реставрації та фрезерування фізичної копії змодельованої конструкції і розфарбовує отриману роботу.
Image
Image
Image
На другому візиті відбувається примірка та фіксацію непрямої реставрації в роті пацієнта.
Image

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.