Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Професійна гігієна

Image
Мабуть всі чули що найкраще лікування - це профілактика. Ця теза актуальна і в стоматології.

Ротова порожнина це агресивне середовище в якому присутні кислоти, ферменти, значне фізичне навантаження та мікроорганізми. Навіть при ідеальному чищенні зубів в домашніх умовах, завжди є місця які складніше очищаються, де і затримується зубний наліт. А це умови для розвитку мікроорганізмів та формуванню зубного каменю. М’який наліт ущільнюється перетворюючись на зубну бляшку, а потім під впливом кальцинатів та фосфатів зі слини на зубний камінь. Який в домашніх умовах зняти не можливо. По суті конгломерації мікроорганізмів, щільно прикріплених до зубів, виділяють кислоти та продукти життєдіяльності і таким чином пошкоджують оточуючі тканини. Це призводить до розвитку карієсу та запалень ясен (гінгівіту). Вчасне зняття зубних відкладень та полірування зубів запобігає виникненню цього процесу і таким чином зберігає здоров’я ротової порожнини.
Image
Першим етапом професійної гігієни ротової порожнини є ультразвуковий скелінг. Це очищення зуба, за допомогою надшвидких коливань спеціальної насадки. У нас для цього використовується апарат Cavitron Select з частотою коливань 25 кГц та можливістю роботи в режимі Blue zone еліптичними ударами що значно зменшує неприємні відчуттю. Процедура є набагато комфортнішою в порівнянні з існуючими аналогами.
Image
Наступний етап це полірування зубів за допомогою апарата EMS Air-Flow Handy 3.0. Спеціальний порошок разом з водою подається під тиском і таким чином проводиться очищення від залишків зубного каменя та нальоту. Поверхня стає гладкою і зменшує можливість повторного прикріплення відкладень.
Image
Image

При наявності пародонтологічних кишень (наявність заглиблень в яснах навколо зуба від 3 мм і більше) для бережної чистки та полірування кореня зуба використовується апарат Vector Paro Pro. Його використання  не пошкоджує оболонку кореня зуба (цемент) завдяки магнітно-стрикційному механізму, насадка не має ударних коливань. А спеціальний порошок (поліш) забезпечує антисептичну обробку та ремінералізацію робочої зони. Що в комплексі зменшує запалення ясен та створює умови для відновлення нормального ясеневого прикріплення і зупиняє проникнення мікроорганізмів в глиб пародонту. 

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.