Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Ортодонтичне лікування

Основною метою ортодонтичного лікування є вирівнювання зубів та відновлення їх правильної роботи. Сучасні методи лікування дають можливість покращити естетичні параметри посмішки та обличчя, а також зберегти здоров’я власних зубів на тривалий срок.

Перш ніж приступити до безпосереднього лікування, потрібно пройти декілька підготовчих етапів.

Перший з них – це консультація.
Image
На консультації лікар оглядає ваші зуби, аналізує прикус, стан м’язів, суглобу, м’яких тканин, збирає всю необхідну інформацію про історію формування прикусу. Це дає змогу скласти загальне розуміння, щодо причин формування змикання зубів в кожному конкретному випадку та спланувати необхідні дії для вирішення даної ситуації в ротовій порожнині.

Наступним кроком є – діагностика.
Image
Сюди входить:

⦁ фотографії зубів та обличчя
⦁ сканування зубів
⦁ аналіз та розшифровка рентгенівських знімків

Цей етап є надзвичайно важливим, адже завдяки йому лікар отримує детальні дані про пацієнта.

Внаслідок оцінки параметрів обличчя, профілю губ, симетрії обличчя, співвідношення кісток верхньої та нижньої щелеп, визначення напрямку росту скелету, кутів нахилу зубів, розміщення зубів мудрості, наявності або відсутності патології в суглобах, визначенні дефіциту або надлишку місця в зубному ряду, стану ясен та структури зубів, народжується індивідуалізований план лікування.

Тому наступний етап – це обговорення плану лікування з пацієнтом.
Image
Тут йде мова про стан кожного зуба, особливості формування прикусу, його наслідки і головне – це спосіб та послідовність вирішення.

Іноді деякі зуби потребують лікування карієсу, санації кореневих каналів, або навіть видалення. Все це прописано в плані лікування. Також там є вся інформація щодо методів ортодонтичного лікування – це може бути брекет- система, апаратурне лікування, комбінація цих двох методів, мікроімпланти тощо.

Метою обговорення плану лікування - є роз’яснення пацієнту кожного етапу, відповіді на всі його запитання, демонстрація на макетах або фотографіях різних елементів апаратури. Ціль- щоб людина в повному обсязі розуміла що на неї чекає, і жоден з етапів не став сюрпризом в процесі лікування.

Лише після того як все обговорили та дійшли спільної згоди, починається ортодонтичне лікування.

Фіксується апаратура і починається щомісячна робота по досягненню всього запланованого. Тут дуже важливо, щоб між лікарем та пацієнтом була довіра та співпраця, адже будь то брекети чи апарати – вони самі по собі не лікують. Лише комбінація знань та навиків лікаря та старання пацієнта у виконанні рекомендацій, може привести до чудового кінцевого результату.

Брекети, якими ми працюємо відповідають найвищим стандартам якості, а апарати виготовляються індивідуально в високоточній лабораторії.

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.