Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Обстеження

Перший етап будь якого лікування починається з обстеження. Його здійснює лікар відповідної спеціалізації при використання необхідного обладнання.
Image
Обстеження за допомогою операційного мікроскопа – це основний метод об’єктивного обстеження мікроструктур ротової порожнини, за допомогою оптичного збільшення та фіксації зображення на фото та відео камеру. Допомагає виявити ранні та приховані каріозні процеси, тріщини зубів, зубні відкладення та патології слизової оболонки ротової порожнини.  
Image
Радіовізіографія – це 2D прицільний цифровий рентгенівський знімок високої якості з мінімальним радіологічним навантаженням. Використовується для діагностики твердих тканин зуба та навколо зубного простору. Дає можливість оглядати дрібні структури на предмет наявності патологічних структур
Image
Image
Конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) щелеп  – це дослідження, яке надає тривимірні дані, що позбавляє цей метод недоліків рентгенографії, так як відсутні проекційні накладання та проекційні спотворення, характерні для двовимірних досліджень. Використовується для діагностики та плануванні складних клінічних випадків, які потребують максимальної точності та інформаційності (дентальна імплантація, складні видалення зубів, лікування кореневих каналів)
Image

Телерентгенографія в боковій проекції
– це різновид рентгена голови, на якому видно тверді та м’які тканини, їх співвідношення та положення. Використовується для діагностики перед ортодонтичним лікуванням, втручаннях в щелепно-лицевій хірургії та травматології. Зображення яке отримано на ТРГ дає інформацію про особливості будови лицевої та мозкової частини черепа, стану кісток, можливість побудови плану та прогнозу лікування.
Image
Image

3D сканування щелеп
– це можливість отримати трьохвимірну цифрову віртуальну копію зубі пацієнта, оцінити стан зубів, прикус, жувальне навантаження, записати жувальні рухи та провести віртуальне моделювання майбутнього лікування. Використовується для планування та контролю ортодонтичного лікування та протезування.
Image

Дентальна фотографія
– це фотографування зубів, посмішки та обличчя пацієнта для оцінки естетичних параметрів перед корекцією, в процесі роботи та після завершення лікування. Особливо це важливо для визначення кольору майбутньої реставрації зуба чи групи зубів. При такому протоколі дані зберігаються в архіві, що дозволяє через роки бачити зміни клінічної ситуації.
Image

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.