Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Фотополімерні реставрації

Image
Більшість захворювань зубів відносять до каріозних вражень. Саме карієс при несвоечасному лікуванні призводить до болісних відчуттів та ризику втрати зуба.

Причиною розвитку захворювання є мікроорганізми, які формують так звану "зубну бляшку", що демінералізує тверду структуру емалі зуба. Існють зовнішні та внутрішні фактори, що сприяють утворенню та поширенню карієсу, а саме :

- локальне зменшення ph зубної бляшки (нижче 5 ) на поверхні емалі
- незадовільна гігієна ротової порожнини, що призводить до формування нальоту
- ортодонтична патологія( скученість зубів)
- надмірне споживання вуглеводів
- якісно та кількісно змінений склад слюни
- шкідливі звички
- загальносоматичні захворювання та порушений обмін речовин
Image

Карієс починається з невеликої матової плями та на початкових етапах не потребує оперативного втручання. Якщо усунути фактори, що призвели до розвитку процесу з використанням ремінералізуючих препаратів на основі фтору та глюканат кальцію, процес можливо призупинити, не даючи йому розповсюджуватись.
Image
Якщо карієс прогресує, він переходить в більш ускладнену форму, змінюючи структуру емалі та дентину з формуванням каріозної порожнини. На цьому етапі важливо оперативне втручання, що включає в себе препарування порожнини, медикаментозну обробку та відновлення вражених карієсом тканин зуба. При більш глибшому прогресуванні можливе запалення пульпи, що буде потребувати додаткового ендодонтичного лікування.

Залежно від втраченого об’єму твердих тканин зуба, відновлення можливе двома варіантами : прямим ( реставрація фотополімерним матеріалом власне в ротовій порожні) та непрямим ( лабораторне відновлення ортопедичною конструкцією).

Каріозні враження діагностуються візуально зондуванням, рентгенологічно, а також використовуються медикаментозні маркери.
Image
Діагностику та лікування ми проводимо в операційний мікроскоп, що дає можливість хорошого візуального контролю всіх етапів. А також використовуємо найсучасніші фотоплімерні композити для естетичних, надійних та якісних реставрацій.

Для своєчасного виявлення на початковому етапі розвитку проблеми рекомендується 2 рази на рік відвідувати терапевта-стоматолога для профілактичного огляду, з метою діагностування, лікування, усунення місцевих карієсогених факторів та комплексної професійної гігієни ротової порожнини.
Image
Image

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.