Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00

Дентальна імплантація

Image
Це процедура встановлення імплантанта (титанового аналога кореня зуба), на якому в подальшому фіксується штучна коронка.
Image
Обстеження та планування є першим етапом. Обов’язковим є детальний збір анамнезу, обстеження всієї ротової порожнини та аналіз комп’ютерної томографії. Це важливо для виявлення можливих протипоказань. Вони можуть бути загальними, а саме хвороби серцево-судинної системи, хвороби ендокринної системи, хвороби імунної системи, онкології, хвороби крові… Та місцеві протипоказання: недостатній об’єм та щільність кісткової тканини. На сьогодні доступні можливості проведення дентальної імплантації практично при будь яких протипоказаннях після корекції загального стану організму або локальної ділянки втручання.
Image

Хірургічний етап
– це процедура встановлення дентального імплантанта в ділянку щелепи де відсутній власний зуб. Це можливо здійснити як під місцевим знеболенням (ін’єнція розчином анестетика) так і під седацією (медикаментозним сном). Медикаментозний сон використовується у наступних випадках: фобії (страх перед процедурою), складні хірургічні випадки, супутні захворювання, фізіологічні особливості (виражений рвотний рефлекс, погане відкривання ротової порожнини…)

Процедура абсолютно безболісна, тривалістю близько 30 хв. Після операційно призначаються знеболюючі препарати, тому біль відсутній і після імплантації. Через 7 днів знімаються шви.

Straumann Roxolid

Ми працюємо виключно швейцарськими імплантантами
Ми працюємо виключно швейцарськими імплантантами Straumann Roxolid тому що:

⦁ Найвища якість поверхні імплантанта, що забезпечує найкращі умови інтеграції (приживання)
⦁ Сплав цирконія з титаном Roxolid, створюю унікальну міцність конструкції, зменшуючи ризики поломки чи деформації
⦁ Продуманий хірургічний протокол, дозволяє здійснювати процедуру мінімально травматично, легко та швидко для пацієнта
⦁ Майже у 100% випадків одразу встановлювати імплантат з формувачем ясен, тобто не потрібно проводити другий хірургічний етап (відкриття імплантанта після інтеграції) та його оплачувати
⦁ Швидка інтеграція (приживання) для імплантів з поверхнею Active, можливе постійне протезування через 2 тижні після імплантації
⦁ Широка лінійка розмірів та форм дозволяє ефективно працювати у найскладніших ситуаціях
⦁ Надійність та багато варіабельність у протезуванні, важливо для естетичних робіт та довгого строку служби
Класична імплантація (тобто без підсадти кісткової тканини в ділянку відсутнього зуба) по часу займає близько 30 хв. Встановлюється імплантат разом з формувачам ясен та накладаються шви. Приростання імплантанта триває від 2-х тижнів і до 4 місяців в залежності від ситуації.
Одномоментна імплантація (одночасне видалення зуба та встановлення імплантанта) можливе при відсутності запальних тканин та достатнього об’єму кісткової тканини в зоні втручання. Дозволяє зберегти більший об’єм кісткової тканину, а як наслідок більш повноцінні тканини навколо імплантата, кращі умови для естетики та гігієни. Дуже важливим є атравматичне видалення зуба, безпосередньо перед імплантацією, як правило з використанням п’єзотома (ультразвукового апарата), для створення сприятливих умов остеоінтеграції.

Імплантація з негайним навантаження – (разом з імплантатом встановлюється штучна коронка або протез) як правило це естетично важлива зона або тотальна імплантація беззубих щелеп. Тимчасове протезування здійснюється в день операції.
Імплантація з кістковою пластикою – використовується у випадках недостатнього об’єму кісткової тканини в ділянці імплантації. Разом з імплантом робиться підсадка штучної кістки, яка проростаючи власними кістковими клітинами, перетворюється на структуру що укріплює імплантант. Що дозволяє використати імплантацію в складних, як раніше вважалося в безнадійних випадках.
Етап протезування тобто встановлення постійної конструкції здійснюється після приживлення імпланта. На першому візиті ми обговорюємо та погоджуємо вид конструкції та колір, знімаємо зліпок і відправляємо дані в зуботехнічну лабораторію. Другий візит як правило це примірка та фіксація конструкції. Найчастіше використовуємо прикручувані цирконієві конструкції, коли через отвір в коронці гвинтом фіксуємо її до імплантат. Отвір закривається фотополімерною пломбою. Плюсами є легкість доступу до імпланта, відсутність шва з цементом, ціна.

Надійність та довгостроковість забезпечується в тому числі охайним та обережним відношенням пацієнта до виконаної роботи, а саме:

- якісно чистити зуби
- не перевіряти їх на міцність), уникати надмірних жувальних навантажень
- відвідувати стоматолога 1 раз на 6 місяців та при необхідності

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.