Адреса: Здолбунівська, 13 Пн-Сб 10:00-18:00
Image

На виконані роботи встановлюється гарантія 2 роки, за умови додержання ПАЦІЄНТОМ своїх обов’язків, за винятком надання наступних послуг:

- Ортопедичне лікування (коронки, вініри, вкладки) – 3 роки, за яких перших два роки обслуговується зі 100% знижкою, наступний з 50% знижкою.

- Естетична композитна реставрація (пломба) – 2 роки, за яких перший рік обслуговується зі 100% знижкою, наступний з 50% знижкою.

- Лікування тимчасових зубів – 6 місяців.

- Імплантація – 3 роки. У випадку дезінтеграції

 (відторгнення, видалення) імпланта до початку етапу протезування, повторна імплантація в даній ділянці буде проведена за рахунок ВИКОНАВЦЯ.
- У випадку дезінтеграції (відторгнення, видалення) імпланта по завершенню етапу протезування, повторна імплантація в даній ділянці буде проведена за рахунок ВИКОНАВЦЯ, ортопедичну конструкцію оплачує ПАЦІЄНТ.

- У випадку дезінтеграції (відторгнення, видалення) імпланта та відмови ПАЦІЄНТА від повторної операції в нашій клініці, 100% від оплаченої вартості операції по встановленню імплантанта ВИКОНАВЕЦЬ повертає ПАЦІЄНТУ.

- У випадку дезінтеграції (відторгнення, видалення) імпланта і не можливості повторної операції, проводиться протезування, при цьому ВИКОНАВЕЦЬ компенсує його вартість, в сумі рівній 100% від оплаченої вартості операції по встановленню імплантанта.

Гарантійні зобов’язання зберігаються у випадку дотримання ПАЦІЄНТОМ наступних вимог:

- Додатково відвідувати Клініку для профілактичних оглядів в терміни, назначені лікуючим лікарем.

- При виникненні дискомфорту звертатися в Клініку для проведення необхідної корекції виконаних робіт.Ліцензія МОЗ Серія АГ №598115 від 22.03.2012 року.

Адреса
вул. Здолбунівська 13,
Київ, Україна

Телефон
(067) 946-98-13

E-mail
profident2020@gmail.com

Графік роботи
Пн-Сб 10:00-18:00
НД вихідний

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ
...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.